O nás

Jsme rodinná firma působící v popředí evropských společností se zaměřením na oblast EMC – EMF, výzkum a vývoj, měření, poradenství, navrhování specifických a unikátních řešení, výrobu a dodání produktů dle speciálních přání a požadavků zákazníka.

Historie firmy je založena na 25 letých zkušenostech ve vývoji a výzkumu v oblasti elektromagnetizmu a elektromagnetického pole / EMC - EMF / a jiných specifických odvětvích fyziky, astrofyziky, kvantové fyziky. Naším cílem je zdokonalovat stávající produkty a navrhovat produkty dokonalejší – výkonnější, tzn. využitím a postupným přechodem do oblasti nanotechnologie.
V našich výrobních prostorách s kapacitou 3-5 tisíc produktů měsíčně a na rozloze 4.500 m2 se zabýváme výzkumem, vývojem, výrobou sinusových filtrů, odrušovacích filtrů, tlumivek a vysokofrekvenčních transformátorů, přepěťových ochran, tempest filtrů, měničů a ostatních vinutých dílů, výrobou umělých sítí, nabíjecích stanic pro /elektromobily, autobusy, nákladní vozidla/ a výkonovou elektroniku. Vyrábíme speciální výrobky pro použití ve strategických aplikacích Armády ČR a jiných bezpečnostních složek /pro celý svět/, splňující požadovaný stupeň utajení a podléhající schválení/ověření NBÚ (Národním bezpečnostním úřadem) a speciálních produktů v oblasti elektromagnetické a frekvenční technologie (EMC - EMF). Dále se specializuje na výzkum a vývoj, měření paranormálních jevů. Naše společnost je rozdělena do specializovaných oddělení, která pracují nejen samostatně, ale i v součinnosti s ostatními. Díky tomuto synergickému efektu dokážeme pohotově reagovat na specifická přání zákazníků a řešit i ta nejnáročnější zadání rychle a efektivně.
Naše činnost se soustředí také na zakázkovou výrobu a na měření v oblasti EMC - EMF,  výzkum, vývoj, projektování a poradenství pro oblasti trakce, jaderné elektrárny /solární, větrné, hydro/, letectví, průmyslu, a jiná odvětví.
Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti elektromagnetické kompatibility a odrušení / EMC - EMF /
Zabýváme se výrobou odrušovacích filtrů do 2500 A, síťových a motorových tlumivek do 2500 A a sinusových filtrů do 2,5 MW. Nemalou část naší produkce tvoří filtry a tlumivky pro kolejová vozidla /trakce/ do napětí 25 kV, vysokofrekvenční transformátory, dodávky pro jadernou techniku a vojenský průmysl.
Certifikovaným systémem řízení jakosti ISO 9001:2009 je zaručena vysoká spolehlivost, garantovaná reprodukovatelnost výrobků. Vysoká odbornost našich pracovníků s využitím nejmodernější technologie zaručuje kvalitu prověřenou provozem v nejtvrdších podmínkách.
Našim cílem je vyrábět pro Vaše individuální potřeby a přání při přizpůsobení technicko-obchodního řešení s ohledem na Vaše požadavky a možnosti.

 

 Nahlédněte do naší sekce produktů, kde na Vás čekají všechny naše dosavadní výrobky.

Těšíme se na spolupráci,

Team SKYBERGTECH